💓 PROMOTED /  ADVERTISEMENT

TokenMarketCap Nedir ? Token Nasıl Listelenir ?

👑TokenMarketCap Nedir ?


TokenMarketCap.Org  piyasaya yeni çıkan token projelerinin ön tanıtımını yapan blog listeleme platformudur. Bu platformda token projenizin tanıtılmasının önemi çok büyüktür çunku piyasada yüzlerce token projesi olduğu gibi bunların içerisinde reklam politikasını doğru bir şekilde götüremeyen yüzlerce proje varlığını sürdüremeden yok olup gitmektedirler. 

TokenMarketCap.Org listelemesi ön tanıtım platformu olduğu için listeleme kriterleri daha hafif tutulmuştur neredeyse herhangi bir projeyi kolaylıkla ekleme imkanı tanımaktadır. Token yatırımcılarınıza listeleme haberinizi vermek için ilk basamak görevini görmektedir. 

TokenMarketCap.Org Token projelerini bir araya getirerek web sitesi üzerinden en çok tıklama alan ve etkileşimi fazla olan token projelerini ön plana çıkararak projenin populerliğini arttırmada büyük katkı sağlayan bir platformdur. 

Her geçen gün varlığımızı ve markamızı büyütmek için çok çalışıyoruz... 

TokenMarketCap.Org ' da Token Listelemenin Faydaları Nelerdir ? 

  • Token projenizin varlığı ve bağlantıları Google'de kolayca indexlenir ve bulunabilir bir token projesi haline gelirsiniz.
  • Yatırımcılarınız listeleme haberi aldığında token projenize güvenirliliğiniz ve motivasyonu artar. 
  • TokenMarketCap.Org sitesinde listelendiğiniz için token arayışında olan ziyaretçimiz projenizi tanır ve yatırımcınız olma ihtimali artar. 
  • Unutmayın listeleme işleminden kazandığımız paralarla Google Adwords reklam çalışmaları ve Seo çalışmaları yürütüyoruz bu sayede TokenMarketCap.Org her geçen gün büyüme potansiyeli yakalarken sizlerin projeleri de dolaylı olarak büyüme fırsatı yakalayacaktır. 
  • Ayrıca sitemizde token listelemesi yapan proje sahiplerine ek olarak yüksek kitleye sahip instagram hesabımı ve telegram grubumuz üzerinden projenizin tanıtımına destek oluyoruz. 

TokenMarketCap Listeleme Talebinde bulunmak için telegram üzerinden : https://t.me/aof_admin üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz. 

Post a Comment

Previous Post Next Post

Coins shared on the TokenMarketCap.ORG site are automatically published in the google newsletter. ✅ 

Get it on Google Play