r2jyMycKRSdl6wynCKBldYdZWuL4bEvNr0iZ3Ycy
List your coins, tokens, pre-sales, NFTs, swaps, and blockchain networks on our site for maximum exposure. Click Now
Bookmark

TORG Token

 

Dünyada 6000'den fazla kripto para birimi ile TORG'u bu kadar özel yapan nedir? Gelişmiş finansal teknolojiyi insanlığın hizmetine sunmak, benzersiz fayda odaklı vizyonudur. Bu vizyonun peşinde, TORG, dünya çapında kripto para birimi tabanlı işlemleri mümkün kılmak için bir blok zinciri çözümü olarak tasarlandı. Her geçmişe sahip insanlar TORG'da günlük ihtiyaçların çoğu için güvenli ve güvenilir bir şekilde ödeme yapabilir veya ödeme alabilir. Bu, dünya çapında milyonlarca kişinin ekonomik fırsatlarını değiştirebilir.

 Böyle bir devrimci görevi yerine getirmek için öncelikle faydanın kitlesel olarak benimsenmesi gerekir. Şirketten yapılan açıklamaya göre, "İnsanların hayatlarını iyileştirmek ve bir bardak süt satın almaktan, çocuklarının yurtdışında okuması için ödeme yapmaya veya yurtdışında mülk satın almaya kadar finansal işlemleri kolaylaştırmak için blok zincirinden yararlanmak istiyoruz." Şirket ayrıca, "TORG'nin bu tür olasılıkları mümkün kılabileceğine gerçekten inanıyoruz. Ancak, her şeyden önce, kripto para biriminin kitlesel olarak benimsenmesini gerektiriyor." Bu nedenle, TORG birden fazla ve giderek artan sayıda CEX'te listeleniyor. Halihazırda bu CEX'ler, TORG/USDT, TORG/BTC ve TORG/ETH dahil olmak üzere diğer para birimleriyle TORG çiftleri sunmaya başladı.

 TORG yeni zirvelere ulaşmaya devam ediyor, kripto topluluğunun faydaya olan inancını ve fayda odaklı finansal ödemelerde devrim yaratma potansiyelini gösterdiğinin açık bir işareti. Bu güven, onu alan birçok kullanıcının, satma veya dönüştürme seçeneğine sahip olmasına rağmen elde tutmaya istekli görünmesi gerçeğinden de anlaşılabilir.

 TORG Vakfı, kullanımın uzun vadeli sürdürülebilirliğini sağlamayı amaçlamaktadır. Bu sürdürülebilirliğin öncelikle küresel kullanım durumlarında hızlı bir büyümeyle ve ikinci olarak kripto para birimini herhangi bir enflasyonist önyargıdan uzak tutmakla bağlantılı olduğuna inanıyor. Bu nedenle, dolaşımdaki maksimum 777 milyar jeton arzının %100'ü ile TORG'u piyasaya sürdü. Para birimi genişlemesinden kaynaklanan enflasyonist baskıları ortadan kaldırarak madeni para sayısında herhangi bir büyüme olmayacak. Heyecanlı günler yaklaşıyor!

 TORG VAKFI Hakkında

 TORG VAKFI, utilimeme'nin küresel erişimini, alaka düzeyini ve kullanım durumlarını genişletmek için altyapıya yatırım yaparak kullanıcıları için TORG'un uzun vadeli sürdürülebilirliğini yaratmayı amaçlamaktadır. TORG'un küresel olarak kabul edilebilir bir kripto para birimi haline gelmesine yardımcı olmak amacıyla sürdürülebilirliği hem gelişmiş hem de gelişmekte olan dünyaların perspektifinden görüyor.

♦️Yeni Airdrop (‼️sadece Türkiye'ye özel, kaçırmayın)
🔹Torg 50.000$ değerinde TORG Token
🔹5000 kişi ödül alacak
🔹Kişi başı ~10$
🔹Torg Uniswap, Probit, Bitmart, Hotbit gibi birçok borsada listeli.

👉 https://wn.nr/h3dmbn
➖ Linke tıkla, airdrop sayfasını aç, görevleri yapıp Ethereum (erc20) adresini ekle.
➖En az 10 puan toplamalısın.

Torg Türkiye Grubu: htttps://t.me/torgturkeySoğuk Cüzdan Alım Yapmak İçin
Uniswap | Quickswap

Borsalardan Alım Yapmak İçin
Bitmart | Hotbit | Whitebit | Bitrue | Digifinex | Latoken | Probit | CoinPayments | Coinsbit Global | Coinsbit India | Bibox |

Post a Comment

Post a Comment